درباره ما

درباره باشگاه ورزشی سینرژی

در پاییز ۱۳۹۸ باشگاه سینرژی  در راستاي پيشبرد  ورزش در زندگی بانوان کارمند خانه دار ، اقدام به افتتاح بزرگترین و مجهزترین  باشگاه بدنسازی بانوان ، واقع در قلب پايتخت و در منطقه اداری تجاری با امكان ارائه خدمات لوكس و حرفه اي ورزشي و تندرستي را به علاقه مندان به ورزش فراهم نمايد. سینرژی با مساحت 800 متر و طول سقف ۵ متر و سیستم تهویه روز دنیا ، تمام تلاش خود را برای بهترین بودن برای بانوان را اندیشیده است تا مربيان حرفه‌اي و تحصیلکرده بهترین طراحی تمرین با متد روز دنیا و … را برای شما در نظر بگیرند..
سینرژی به معنای هم افزایی و برگرفته از انرژی که از نامش پيداست، خدمات ورزشي را برای تمامی سنین و سلیقه ها مي‌باشد .
همچنین بوفه بسیار شیک برای گرفتن پروتئین و رژیم غذایی رایگان از مربیان در قبل و بعد از ورزش خیال آسوده را برای شما فراهم نموده است . 
سینرژی این امکان را بوجود آورده است که ورزشکاران در هر زمان مورد نظر خود به باشگاه مراجعه نموده و از خدمات و امکانات سطح بالاي ورزشي و تندرستي با استاندارهاي روز دنيا استفاده نمايند و هیچ جلسه آنها طی یک ماه سوخت نشود .
داشتن پارکینگ و پارکبان نیز از دیگر مزایای این باشگاه می باشد

مربیان با تجربه

تیم مشاوره و ثبت نام با داشتن مدرک ورزشی مرتبط؛ هنگام ثبت نام شما را در انتخاب  کلاس و دوره مناسبت راهنمایی خواهند کرد.  

امکانات مدرن ورزشی و تناسب اندام

تمام تلاش ما بر این است  که محیطی کاملا شاد و با انگیره بالا با استانداردهای روز؛ برای شما ورزشکاران گرامی فراهم نماییم.

چرا باشگاه ورزشی سینرژی ؟

ما با داشتن تیم مجرب و حرفه ای جهت ارایه بهترین خدمات در خدمت شما خواهیم بود. تیم ما متشکل از مربیان است که همگی از فارغ التحصیلان رشته تربیت بدنی؛ وبا تجربه فراوان در رشته های مختلف ورزشی میباشند؛ و با داشتن دکترتغذیه در باشگاه جهت ارایه رژیم غذایی مناسب به شما عزیزان و همچنین راهنمایی دکتر عزیزمان آماده ارایه سرویس مناسب غذایی در بخش بوفه هستیم. 

Gym 95%
Yoga 90%
Body Building 95%
Swimming 80%

نظر برخی از مشتریان

مربیان با تجربه